Vispārējā vienošanās

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.silmachy.lv īpašnieku SIA „Silmachy remedies”, vien. reģistrācijas Nr. 40103913590,  juridiskā adrese: Raunas iela 45/2-101, Rīga, LV – 1084, tās valdes locekļa Martas Šulces personā, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.silmachy.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.silmachy.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod bārdas, ūsu, roku un sejas kosmētiku (turpmāk Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

Apmaksas, preces komplektēšanas un piegādes kārtība

Preču iegāde

Kad izvēlaties vēlamo preci, pievienojiet to iepirkumu grozā un, kad esat gatavs/-a norēķināties par pirkumu, dodieties uz iepirkumu grozu. Aizpildiet nepieciešamos laukus un veiciet apmaksu izmantojot sev piemērotāko apmaksas veidu (Paypal konts vai Paysera maksājumu sistēma, kas iekļauj lielākās internetbankas – Swedbank, SEB banka, Luminor, Citadele, kā arī Visa un Mastercard maksājumus).  Norēķināties var ar EUR (Eiro) valūtu. Pēc apmaksas savā e-pastā saņemsiet ziņojumu un rēķinu par pirkumu. Ja nesaņemat apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Mēs saņemsim paziņojumu par jaunu pirkumu un sāksim preces sagatavošanu un nosūtīšanu. . Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Veikt pasūtījumu“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz info@silmachy.lv. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot VAS Latvijas pasts un Maksekeskus AS pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

Kuponi

Periodiski piedāvājam klientiem pirkuma atlaižu vai priekšrocību kuponus. Kupona kodus periodiski izziņojam visiem mūsu sociālo tīklu sekotājiem mārketinga aktivitāšu ietvaros. Katra kupona unikālais kods, ko izziņojam, piešķir kuponam sava veida atlaidi vai priekšrocību, piemēram, viens kods nodrošina bezmaksas piegādi, cits – 10% atlaidi utt. Par katra kupona īpašībām un izmantošanu ziņojam saviem sociālo tīklu sekotājiem publiski. Kuponus var izmantot jebkurš, kuram šis kods ir zināms. Kuponu izmanto, ievadot tā kodu Iepirkuma grozā pie saņēmēja datu ievades, kliķējot uz teksta “Jums ir kupons? Spiediet šeit, lai ievadītu kodu.” Atveras logs, kurā ieraksta aktīvo kupona kodu un spiež “Apstiprināt”. Kupons šādi automātiski tiek pievienots pirkuma rēķinam, piešķirot attiecīgu atlaidi vai priekšrocību. Katru kuponu pie viena pirkuma var izmantot tikai vienu reizi, atlaides nesummējas!

Piegāde 

Pircējs var izvēlēties sev ērtāko saņemšanas veidu:

  •  saņemšana Silmachy remedies ražotnē (“Silmači”, Baldones pag., Baldones nov., LV-2125) darba dienās no plkst: 10:00-17:00;
  • saņemšana pa pastu norādītajā adresē (2-5 darba dienu laikā sīkpaku piegādās pastnieks, bet, ja nebūsiet mājās – tiks atstāta pavēste sīkpakas saņemšanai tuvākajā pasta nodaļā);
  •  saņemšana savā izvēlētajā Omniva pakomātā 2-5 darba dienu laikā. Sūtījuma saņemšanai būs nepieciešams individuāls durvju kods, ko Omniva nosūtīs īsziņā uz pasūtījumā norādīto telefona numuru. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.
    Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī. Ja 7 dienu laikā sūtījums no pakomāta netiks izņemts, tad tas tiks nosūtīts atpakaļ nosūtītājam.

Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00, sestdienās, svētdienās komplektēšana netiek veikta.

Līgums stājas spēkā, kad Pircējs ir norēķinājies par pasūtīto preci un kad naudas līdzekļi ir ienākuši Pārdevēja bankas kontā.

Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs. apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

Silmachy remedies produktus ir iespējams iegādāties un pasūtīt Eiropas Savienības robežās. Vidējais piegādes laiks ir 2 līdz 5 darba dienas Latvijas robežās, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Preces pieejamības noliktavā. Vidējais piegādes laiks ārpus Latvijas robežām ir  5 līdz 14 darba dienas, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 4 (četru) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Preces pieejamības noliktavā. Detalizētāku informāciju par piegāžu laikiem un cenām skatiet sadaļā Piegāde un Maksājumi.

Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).

Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē:http://www.ptac.gov.lv

Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Produkti personīgai lietošanai

Silmachy remedies mājas lapā pieejamie produkti ir paredzēti vienīgi personīgai lietošanai, Jūs nedrīkstiet tos pārdot vai pārpārdot citiem. Silmachy remedies pārdodamās Preces – kosmētikas līdzekļi – nav pārtikas produkti un nav lietojami uzturā. Silmachy remedies ir veikuši nepieciešamos drošības pasākumus, lai mūsu Preces noformējums – iepakojums, marķējums – nebūtu sajaucami ar pārtikas produktu, kā arī neapdraudētu patērētāja veselību un drošību. Silmachy remedies prece sastāv no kosmētikā iekļautām dabiskajām sastāvdaļām un ir droša, cilvēka dzīvībai, veselībai, videi nekaitīga prece, kas atbilst Latvijas Republikas likuma Preču un pakalpojumu drošuma likuma normām, kā arī starptautiskiem normatīviem aktiem.

Kā ar mums sazināties

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, sūtot e-pastu uz silmachy.remedies@gmail.com. Tas pats attiecas uz gadījumiem, ja jūs vēlaties piekļūt jebkādai informācijai, ko esam par jums ieguvuši, izmantojot šo vietni, vai arī, ja jūs vēlaties, lai šī informācija tiktu labota, bloķēta vai izdzēsta.