Mēs apbrīnojam un cienām mūsu dabu un tās resursus, tādēļ apzināti izvairāmies no plastmasas iepakojuma un piedāvājam mūsdienīgas, efektīvas kosmētikas alternatīvas, kas ir videi draudzīgas.

Mēs mīlam to ko daram

Kosmētikas gatavošana ir mūsu sirdsdarbs. To darot, ar katru soli ņemam vērā arī mūsu ietekmi uz vidi un apkārtējiem.

Kosmētikas gatavošanas process

Esam ģimenes uzņēmums un visa SILMACHY kosmētika ir mūsu roku darbs, ko priecājamies parādīt arī jums

par mums SILMACHY komanda

SILMACHY cosmetics misija

Zīmola radītāja, farmaceite, Marta Šulce “Mēs zinām, ka mūsdienās ir iespējams parūpēties par sevi un savu labsajūtu nekaitējot dabai un izvēloties kosmētiku videi draudzīgos iepakojumos. Vai zināji, ka pasaulē tikai 9% no pārstrādājamās plastmasas tiek reāli pārstrādāta?

Tādēļ mēs izvairāmies arī no it kā pārstrādājamas plastmasas iepakojumiem un kosmētikas iepakošanai izvēlamies videi draudzīgākus materiālus, kā alumīnijs, kartons un stikls. Visi SILMACHY kosmētikas iepakojumi ir viegli pārstrādājami vai kompostējami mājas kompostā. Mūsu mērķis – samazināt plastmasas apjomu pasaulē.

Un Tu vari mums palīdzēt, izdarot apzinātas ikdienas izvēles par labu ilgtspējīgākiem produktiem.” Novērtējot kvalitāti, produkta ilgtspējību un ilgtermiņa rezultātus, SILMACHY kosmētika ir rokām radīta Baldonē no augiem iegūtām izejvielām, lai sniegtu jums efektīvu aktīvo vielu iedarbību un izceltu izmantoto augu īpašības katrā produktā.

Mēs apzināti izvairāmies no nevajadzīgu, agresīvu, vidi piesārņojošu izejvielu un iepakojuma izmantošanas. Mūsu kosmētika ir 100% brīva no silikoniem, parabēniem, SLS, sintētiskām krāsvielām un smaržvielām. SILMACHY ādas un matu kopšanas līdzekļi ir piemēroti visiem.

Dodies uz mūsu internetveikalu un atklāj videi draudzīgu ikdienas ķermeņa un matu kopšanu.

Vai meklē SILMACHY kosmētiku pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā.

ZĪMOLA RAŠANĀS GADS​
0
APMIERINĀTI KLIENTI​
0 +
IETAUPĪTI JEB NE-IZMANTOTI PLASTMASAS IEPAKOJUMI​
0 +
Litru ietaupīta ūdens
0 +
Play Video

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Play Video

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.